Giriş Yap Kayıt Ol
Medipol Hastanesi - İstanbul / Kadıköy | Firma Rehberi
Yetkili
Telefon 0216 544 66 66
Fax 0216 339 44 44
Gsm
Şehir İstanbul
İlçe Kadıköy
Semt Koşuyolu
E-Posta info@medipol.com.tr
Web Sitesi http://www.medipol.com.tr

AÇILIŞ - KAPANIŞ

00 : 00 - 23 : 59

Firma Adresimiz

E-5 Harem Yolu Üzeri, Koşuyolu/Kadıköy 34718 Istanbul

İstanbul / Kadıköy / Koşuyolu /

1997 yılında kurulan İstanbul Medipol Hastanesi güçlü kadrosu ile günümüzdeki en kaliteli hastanelerden bir tanesidir. 

Yeni sağlık teknolojileri ile bütünleşik bir hizmet sağlayan Medipol Hastanesi, sıcaklık, ilgi, şefkat, dürüstlük ve kalite konusunda Türkiye'nin sayılı hastaneleri arasında yer almaktadır. 365 gün 24 saat hizmet sağlayan İstanbul Medipol Hastanesi, 33 kliniği, 20 yoğun bakım yatağı, 6 ameliyathanesi ile hizmet sağlamaktadır. 

Toplam 10 bin metrekare alan üzerinde yer alan hastanenin Acil bölümünde ise 2 Cerrahi Müdahale, 2 Acil Müdahale, Pansuman, Alçı, Enjeksiyon ve 11 yataklı Müşahade bölümleri yer alıyor. 

YENİDOĞAN BÖLÜMÜ

İstanbul Medipol Hastanesi'nin en gelişmiş bölümlerinden bir tanesi ise Yenidoğan Ünitesi. Ünitede; 12 küvöz, 2 açık yatak, 1 transport küvöz, 8 mekanik ventilatör, kan gazı cihazı, 13 fototerapi cihazı, 16 pulse oksimetre, 16 portable tansiyon aleti, 13 infüzyon pompası, portable röntgen cihazı, aynı ortamda kranial USG yapabilme imkanı ve merkezi oksijen sistemi bulunmaktadır. Ünitede; 650 gram ya da 25 haftalık gibi prematüre (erken) doğan, solunum güçlüğü çeken, yenidoğan sarılığı sebebi ile kan değişimi yapılan, enfeksiyona bağlı problemi bulunan ya da cerrahi müdahale gerektiren bebekler gibi yenidoğan dönemine ait çeşitli sorunları bulunan bebeklere bakılmaktadır. Alanlarında uzman güçlü sağlık kadrosu, özel eğitimli hemşireleri, teknik donanımı, sayısal yeterliliği ve genişleyen mekanı ile 24 saat hizmet veren ünitede, sadece hastanede doğan sorunlu bebeklere değil, transport küvez ile diğer hastanelerde doğan sorunlu bebeklere de yardım eli uzatılmaktadır.

24 SAAT LABORATUAR

Bakteriyoloji, biyokimya, hematoloji, hormon-ELISA, mikoloji, mikrobiyoloji, patoloji ve seroloji-immünoloji tümör markırları tetkikleri laboratuarında 24 saat aralıksız yapılabilmektedir. Dünya standartları ölçüsünde bir kalite ile çalışan laboratuar, hastane dışına da hizmet vermektedir. Radyoloji laboratuarında ilaçlı ilaçsız tüm radyolojik tetkikler başarı ile gerçekleştirilmektedir. Portable röntgen cihazı sayesinde hastalara yataklarında, bebeklere de küvözlerinde röntgen çekme imkanı sunulmaktadır. İstanbul Medipol Hastanesi'nde mamografi, ultrasonografi ve endoskopi cihazları ile incelenen meme, sindirim, boşaltım ve jgenital sistem rahatsızlıklarında, teşhisler çok kısa sürede ve isabetli bir biçimde konulmaktadır.

 

Henüz Video Eklenmemiş...

Henüz İlan Eklenmemiş...
Henüz Haber Eklenmemiş...

Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.